Hakkımızda

MAGETR HAKKINDA

MAGENTO 2 İLE YOLA ÇIKMAK AYRICALIKTIR

Sadece bir web sitesi değil aynı zamanda iyi bir e-ticaret deneyimi kazandırır

Analiz

Tüm e-ticaret ekibimiz stratejik yaklaşımlarını analiz ve pozisyonlama üzerine kurar. Böylece sadece teknik yönden değil aynı zamanda e-ticaret kuramları üzerine doğru bir proje oluştururuz.

Etkin Medya Yönetimi

Bizim için web sitesi sadece alım satım platformundan öte görsel bir şölen tadında olmalı. Ürün, kategori, ana sayfa ve landing page yapıları ile projenizi güçlendiriyoruz.

İnsan Odaklı

E-com IOI E-Ticaret Okulu insan odaklı e-ticaret mekanizmasını kurmaya çalışıyor. Uçtan uca e-ticaret denilince ilk akla sistem gelse de aslında her şey insan gücü, iş gücü ve bunun doğru yönetilmesinde

Ödüllü Projeler

Magento 2 ve diğer açık kaynak kodlu yazılımlarla ödüllü projeler gerçekleştirmek isteyen bir takımız. Ödülümüz ise müşterilerimizin mutluluğu.

başarı için çalışmak şart

İnternet Satışlarınızı Artırın Performanısınız Katlayın!

İyi bir danışmanlık iyi bir analiz süreci ile başlar. Bizler sadece e-ticaret ile değil aynı zamanda rakip analizleri, pozisyonlama ve pazarlama argümanları ile projenizi değerlendirip ona göre altyapınızı şekillendiriyoruz. 

Biz Kimiz_

e-COM IOI e-ticaret okulunu duydunuz mu

E-Com IOI E-ticaret Okulu merkezinde bilgi ve istihdam yönetimi olan bir e-ticaret okuludur. Uçtan uca danışmanlık ve e-ticaret odaklı reklam, Seo, grafik, sosyal medya yönetimi danışmanlığının yanı sıra altyapı yönetim ve kurulum hizmeti de verir. 

E-Ticaret
Eğitimi

Her başarının altında iyi bir eğitim yatar. E-com IOI olarak görevimiz size iyi bir sistem kurarken aynı zamanda eğitimli bir iş gücü yaratabilmek ve tüm değişimin ortasına bilgi yönetimini dahil etmek.

Sistem
Kurulumu

İyi bir sistem her zaman kazandırır. Bizler sistem kurulumunu sistem en ç noktası olarak görüp öncelikle iş, hedef kitle, kullanılabilirlik ve ürün analizlerinden sonra devreye alıyoruz. Böylece en sonunda yapılan ve iş yükü olarak görülen her işi daha planlı olarak ilerletme şansımız var.

Eğitimli
İnsan Kaynağı

Amacımız sektöre eğitimli ve kalifiye insan kaynağı yetiştirmek. Bunun için e-ticareti sadece bir satış argümanı olarak değil aynı zamanda marketing, branding argümanı olarak görüyoruz.

Hızınıza Hız Katmak için Doğru Ekiple Çalışın

Doğru ekip size kazandırır! Başlamak için acele etmenize gerek yok. Zaten başlamış olarak görüyoruz sizi 🙂 

kimler var

Takımla Tanışın

Hepsi özgün, hepsi yardım için hazır 

ERDEM GÜNGÖR

Eğitmen / Sistem Uzmanı

Esat Gülen

SEO & İçerik Yönetimi

Melisa Doğru

PHP Developer

Maabali Uka

Magento Uzmanı

E-ticaret Sitenizin Performansını Artırın

E-ticaret sitenizin performansını artırmak ve daha etkin bir e-ticaret sitesi mi yönetmek istiyorsunuz ?

Web site adresinizi ve telefon numaranızı bırakın. Web sitenizin genel durumunu analiz edip hemen size bildirelim. Geliştireceğimiz noktaları beraberce değerlendirelim.

MÜKEMMEL BİR İŞ YAPTIN.
EN KISA SÜREDE DÖNÜŞ YAPACAĞIZ.